07 Sep (ΒΙΝΤΕΟ) Ο Νεϊμάρ φώναζε στον Μπαπέ που δεν του πάσαρε ενώ βρισκόταν απέναντι σε κενό τέρμα

Posted at 10:00h
in News
by Megabet Plus Team

Ο Νεϊμάρ «συνελήφθη» να φωνάζει στον Κιλιάν Μπαπέ αφού ο Γάλλος δεν του πέρασε την μπάλα κατά τη διάρκεια μιας αντεπίθεσης κόντρα στη Γιουβέντους, ενώ βρισκόταν μόνος του απέναντι στο τέρμα.

Η Παρί Σεν Ζερμέν προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο χάρη σε δύο τέρμα του Κιλιάν Μπαπέ. Στο δεύτερο ημίχρονο, οι Γάλλοι πίεσαν τη Γιουβέντους για ένα τρίτο γκολ. Σε μια προσπάθεια αντεπίθεσης, ο Μπαπέ πήρε τον δεξί διάδρομο, ο Μέσι του πάσαρε την μπάλα και με τον Νεϊμάρ ελεύθερο και αμαρκάριστο στα αριστερά του, ο Γάλλος επέλεξε να μην πασάρει και αντ’ αυτού έκανε ένα σουτ άουτ.

Ο Νεϊμάρ δεν ήταν χαρούμενος καθώς η κάμερα τον «έπιασε» να φωνάζει στον συμπαίκτη του δίπλα στο αριστερό δοκάρι της εστία των γιουβεντίνων. Αυτή ήταν μια υπέροχη ευκαιρία να κάνει το 3-0 και να σφραγίσει τη νίκη. Η Γιουβέντους σκόραρε λίγα λεπτά αργότερα για το 2-1.

Όλα τα ματς με σούπερ αποδόσεις στο megabetplus.com.cy!